Aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie strona ta korzysta z plików cookies. Jeśli sobie tego życzysz, możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce plików Cookies.

Euro-Trade Dział Artykułów Dziecięcych

Graco Pomagać rodzicom na każdym kroku w ich doświadczaniu rodzicielstwa.

Graco to marka globalna będąca na rynku od ponad 60 lat.

W 1942 roku kiedy to Graco Metal Products zaczynało swoją działalność w Filadelfii, USA, nie produkowało artykułów dla dzieci. W pierwszych 11 latach istnienia firmy, Graco produkowało części do maszyn i samochodów dla lokalnych producentów. Kiedy jeden z założycieli odszedł, wspólnik, który pozostał, postanowił wprowadzić swoja własną linie produktów.

W tamtym czasie jeden z pracowników Graco, Davis Saint, był inżynierem marki. Był on ojcem 9 dzieci i często oglądał żonę jak z trudem kołysała dzieci w ogrodzie. Zainspirowany tym widokiem 18 miesięcy później zainicjował produkcję pierwszej na świecie huśtawki dla dzieci – Graco Swingomatic®.

Od tego czasu Graco stało się liderem rynku artykułów dziecięcych. Po sprzedaży miliona huśtawek, Graco wprowadziło kolejną innowację. W 1987 firmowy kojec Pack’N Play, zaprojektowany przez Nate Saint, syna Davis-a, stał się wielkim sukcesem. W kolejnej dekadzie Graco zaprojektowało Travel System, pierwszy produkt na rynku umożliwiający szybkie przeniesienie dziecka z samochodu do wózka bez konieczności budzenia go.

Graco w Europie rozpoczęło swoja działalność we wrześniu 1997 roku. Budując wizerunek marki dzięki innowacyjności, bezpieczeństwu i wysokiej jakości produktów. Zespół badań i Rozwoju Graco nieprzerwanie pracuje nad dostosowaniem produktów do stylu życia mam, środowiska oraz budżetu dzisiejszych rodziców. Jest to kombinacja jakości, innowacyjności oraz dobrej ceny, która pozwoliła Graco na bycie marką numer jeden wśród wózków i fotelików samochodowych w Polsce.

Produkty Graco obejmują: foteliki samochodowe, wózki, travel systemy, kojce podróżne, huśtawki, leżaczki, krzesełka oraz linię opieki nad noworodkiem, czyli nianie elektroniczne, termometry, wagi.