Aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie strona ta korzysta z plików cookies. Jeśli sobie tego życzysz, możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce plików Cookies.

Euro-Trade Dział Artykułów Dziecięcych

Jane Z myślą o Twoim Dziecku

 

Jane Jane powstał dla dziecka pana Jane. Wózek okazał się takim sukcesem, iż wkrótce Pan Jane został poproszony o zrobienie jeszcze kilku. Od tego momentu firma Jane zaczęła skupiać się nad badaniami i wdrażaniem jeszcze bardziej wygodnych i jeszcze bardziej bezpiecznych produktów zawsze mając na względzie najwyższą jakość. Obecnie firma Jane eksportuje swoje wyroby na cały świat.

Myśl przewodnia

Projekty i technologia wyrobów Jane zawsze stanowiły podstawę filozofii firmy. Poza granicami Hiszpanii Jane jest wiodącym producentem jeśli chodzi o zaawansowanie technologiczne i innowacje o zasięgu globalnym. Firma niezmiennie zdobywa dowody uznania pism branżowych, a marka jej produktów zdobywa nagrody i wyróżnienia także w Polsce. Produkcja ciągle ewoluuje i jest dostosowywana do potrzeb klientów i ich oczekiwań oferując im coraz to nowe rozwiązania.

Bezpieczeństwo

Firma Jane nieprzerwanie dba o bezpieczeństwo dzieci. Dlatego właśnie większość środków przeznacza na badania nad tworzeniem produktów przede wszystkim bezpiecznych. „Więcej niż jest wymagane” – to motto Jane. Pamiętamy, że każdego roku na drogach Hiszpanii ginie 110 dzieci poniżej 12 roku życia rocznie. 75% z nich mogłoby zostać uratowanych dzięki odpowiednim uregulowaniom. Czy warto czekać tak długo?

Jane współuczestniczy w pracach nad bezpieczeństwem dzieci inwestując wiele środków w badania w tej dziedzinie. Jest jedynym producentem tworzącym reklamy telewizyjne mające uzmysłowić społeczeństwu, dlaczego stosowanie fotelików samochodowych jest istotne podczas podróżowania samochodem oraz uświadomić rodzicom, jak ważne jest bezpieczeństwo ich dzieci.

Technologia

Podstawowym produktem Jane są wózki spacerowe. Ze względu na jakość i wykonanie projektu stały się one liderem na rynku. Jednakże Jane zawsze koncentrowała się na bezpieczeństwie dzieci inwestując coraz to nowe środki w testowanie fotelików według najbardziej rygorystycznych atestów europejskich. Modele krzesełek dziecięcych i huśtawek odbierają dowody uznania od rodziców, a ponadto zdobywają wiele nagród przyznawanych przez stowarzyszenia konsumenckie oraz pisma branżowe. Jane niezmiennie stara się, aby wanienki, kojce, butelki i inne produkty firmy również spełniały najwyższe standardy.