Aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie strona ta korzysta z plików cookies. Jeśli sobie tego życzysz, możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce plików Cookies.

Euro-Trade Dział Artykułów Dziecięcych

Playgro Rozwijaj wyobraźnię Dziecka z Playgro

Pierwsze lata życia Dziecka wypełnione są odkrywaniem otaczającego go świata. Playgro™ rozumie, jak ważną rolę w tej przygodzie odgrywa zabawa, dlatego produkowane przez nas zabawki są innowacyjne, stymulują i rozwijają zmysły Maleństwa. Zabawki Playgro™ Play & Grow™ zapewniają niekończące się możliwości nauki, dorastania i odkrywania siebie.

Rozwijaj wyobraźnię Dziecka z Playgro  

GRZECHOTKI I GRYZAKI
GRZECHOTKI I GRYZAKI

 

Grzechotki i gryzaki absorbują dzieci niemal  na każdym  etapie  rozwoju. Potrząsanie  nimi  daje satysfakcję dziecku  z  powodu  wydobycia określonego  dźwięku.  Natomiast  poznawanie zabawki  za  pomocą  gryzienia,  nie  tylko umożliwia  wnikliwe  poznanie  i  „spróbowanie” zabawki, ale przynosi ulgę w trudnym okresie ząbkowania.

W RUCHU- Maty Edukacyjne
W RUCHU- Maty Edukacyjne

Wielowymiarowy rozwój zmysłów u każdego dziecka przebiega indywidualnie. Szeroki wybór mat Playgro usprawnia jego rozwój zdolności motorycznych i manualnych zapewniając przy tym doskonałą zabawę oraz wygodny wypoczynek. Bogata paleta barw, zabawnych postaci zaintrygują malucha, skłonią go do ich obserwacji, jak i do poruszania nimi, pociągania. Maty Playgro zapewniają rozwój zmysłu wzroku, słuchu i dotyku. Nakłaniają dziecko do odpowiednich ćwiczeń ramion, główki i pleców.

W KĄPIELI
W KĄPIELI

Szeroka gama zabawek do kąpieli została zaprojektowana z myślą, by wieczorny rytuał był radosną i w pełni bezpieczną zabawą. Angażując uwagę dziecka zabawki stymulują jego wszechstronny rozwój. Spektakularne i różnorodne efekty, jakie maluch może osiągnąć za pomocą swojej aktywności, zachęcają go do ruchu, pobudzając rozwój nie tylko zdolności motorycznych, ale też i wyobraźni.

W PODRÓŻY
W PODRÓŻY

 

By  umilić  czas  podróży  czy  spaceru Playgro zanicjowało serię zabawek “On the go”, które dzięki funkcjonalnym klipom czy zaczepom w łatwy sposób można zamieścić na wózku czy też foteliku.  Ulubiony  towarzysz  zabawy może towarzyszyć w każdej sytuacji, bawiąc, a przy tym rozwijając zdolności dziecka.

CZAS CZYTANIA
CZAS CZYTANIA

 

Nic bardziej nie sprzyja wyciszeniu i przytuleniumalucha jak wspólne słuchanie opowieści i bajek. Czytanie na głos i przeglądnie bajecznie kolorowych książeczek jest znakomitą formą stymulacji zmysłów dziecka. Buduje umiejętność słuchania, pamięci i jego słownictwa, wprowadzając go w zakres pojęć i abstrakcyjnego myślenia.

PLAYGRO – IKONY WSKAZÓWKI
PLAYGRO – IKONY WSKAZÓWKI

 

Aby wybór zabawki był jak najbardziej adekwatny do wieku dziecka i jego potrzeb, Playgro opracowało serię ikon, które komunikują, w jaki sposób nasze zabawki stymulują zmysły dziecka.

Play Time - Czas na zabawę!
Play Time - Czas na zabawę!

Zabawki Playgro z kategorii „Play Time” zostały zaprojektowane z myślą, by aktywnie rozwijać zmysły dziecka  poprzez  aktywną  zabawę. Adekwatnie  do potrzeb najmłodszych pociech zabawki Playgro wyróżniają się intensywnymi kolorami i wzorami, wydają dźwięki, szeleszczą i wibrują stymulując rozwój zmysłów  wzroku, słuchu,  dotyku.  Starsze  dzieci, które poznają aktywnie świat wszystkimi zmysłami, a zwłaszcza smaku, rozwijają swoje zmysły i zdolności motoryczne dzięki szerokiej ofercie przywieszek, piszczków, kostek, kul, klocków czy kubeczków.

Czas odpoczynku
Czas odpoczynku

W procesie przygotowania i wyciszenia malucha do snu doskonale sprawdzają się pozytywki, karuzelki, miękkie książeczki. W intensywnych kolorach, z zabawnymi postaciami, wydające subtelne dźwięki i wygrywające delikatne melodie intrygują malucha, skupiają jego uwagę, wyciszają, by ukoić go do błogiego snu.