Aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie strona ta korzysta z plików cookies. Jeśli sobie tego życzysz, możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce plików Cookies.

Euro-Trade Dział Artykułów Dziecięcych

Fisher-Price linia art. do karmienia

Smoczki

Smoczki

Butelki

Butelki

Pozostałe

Pozostałe

Ceniona na całym świecie marka Fisher-Price – linia art. do karmienia obecna jest na rynku od ponad 75 lat. Produkty Fisher-Price – linia art. do karmienia wytwarzane są z najwyższej jakości materiałów, w pełni bezpiecznych dla dziecka i wspomagających jego rozwój.

Wiedza i doświadczenie Fisher-Price pozwoliły na stworzenie produktów innowacyjnych, oryginalnych oraz jednocześnie funkcjonalnych i prostych w obsłudze. Przykładem jest specjalnie opracowany kod kolorystyczny szybkości przepływów smoczków do butelek, dzięki któremu każda Mama bezproblemowo wybierze produkt optymalnie dopasowany dla potrzeb Swego dziecka.

Fisher-Price – linia art. do karmienia ma pełną świadomość, że zdrowie i bezpieczeństwo każdego dziecka są najważniejsze, dlatego też wszystkie produkty tej marki zostały poddane wymagającym testom, które potwierdziły ich najwyższą jakość – zgodną z europejskimi standardami bezpieczeństwa.

Produkty Fisher-Price zostały uhonorowane nagrodami: Babygear and Toddler Platinium Award oraz Mother and Baby Silver Best Feeding Product.