Aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie strona ta korzysta z plików cookies. Jeśli sobie tego życzysz, możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce plików Cookies.

Euro-Trade Dział Artykułów Dziecięcych

Fisher-Price linia art. do karmienia

Nowości

NOWA LINIA DO KARMIENIA FISHER PRICE! 


W ramach nowej linii do karmienia marki Fisher Price, w ofercie dostępne są produkty takie jak: miseczki wraz z kompletem sztućców, sztućce- łyżeczka oraz widelec w dwóch modelach, kubki niekapki dla dzieci w wieku 6m oraz dla starszych od 12 m-ca. Linia charakteryzuje się najwyższą jakością zastosowanych materiałów oraz ergonomicznymi rozwiązaniami i design, umożliwiającymi dziecku naukę umiejętności jedzenia w sposób samodzielny. 

 

KUBKI NIEKAPKI od 6 miesiąca 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kubek „niekapek” treningowy przeznaczony dla dzieci w wieku 6+. Miękki „dziubek” umożliwia picie bez rozlewania. Zawór można wyjąć do mycia. Łatwa do przykręcania i odkręcania nakrętka. Ergonomicznie ukształtowane antypoślizgowe uchwyty umożliwiają pewne trzymanie. W różowej kolorystyce idealny dla dziewczynki.

KUBEK NIEKAPEK od 6 miesiąca 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kubek „niekapek” treningowy przeznaczony dla dzieci w wieku 6+. Miękki „dziubek” umożliwia picie bez rozlewania. Zawór można wyjąć do mycia. Łatwa do przykręcania i odkręcania nakrętka. Ergonomicznie ukształtowane antypoślizgowe uchwyty umożliwiają pewne trzymanie. W niebieskiej kolorystyce idealny dla chłopca.

 

KUBKI NIEKAPKI od 12 miesiąca

 

 

KUBEK NIEKAPEK 12m+. Przeznaczony dla starszych dzieci – powyżej 12 miesiąca życia. Stanowi idealne rozwiązanie dla wszystkich pociech, które dzieli już tylko krok od picia z prawdziwej „dorosłej” filiżanki. Unikatowy system uszczelek gwarantuje pełne bezpieczeństwo zawartości, a twardy dzióbek nie powoduje deformacji dziąseł. Boczne uchwyty zaprojektowane specjalnie dla małych rączek dziecka, umożliwiają pewniejsze trzymanie butelki przez malucha. W kolorystyce ndzięwczęcej lub chłopięcej. 

MISECZKI DO KARMIENIA ZE SZTUĆCAMI 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miseczka do karmienia z łyżeczką i widelcem tworzy idealny zestaw do przygotowania dziecku pierwszych, stałych pokarmów. Została tak zaprojektowana, by idealnie wpasować się w dłoń podczas karmienia dziecka. W specjalnej komorze pokrywki miseczki została umieszczona łyżeczka do karmienia. Całość tworzy bardzo wygodny do transportu zestaw. W celu zapewnienia higieny, miseczki Fisher-Price pakowane są oddzielnie w hermetycznie zamknięte blistry. W kolorze niebieskim dla chłopców, w rozowym dla dziewczynek.

ZESTAW SZTUĆCÓW 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zestaw sztućców do karmienia marki Fisher-Price charakteryzujących się kształtem dopasowanym do małych rączek. Łyżeczki są ergonomiczne w użyciu, a dzięki porowatemu materiałowi, z którego zostały wykonane, łatwo trzyma się je w dłoni. Końcówka łyżeczki została zaprojektowana w taki sposób, aby być delikatna dla bolących dziąseł dziecka.

SILIKONOWE ŁYŻECZKI 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

Zestaw sztućców, wykonanych z silikonu, do karmienia marki Fisher-Price charakteryzujących się kształtem dopasowanym do małych rączek. Łyżeczki są ergonomiczne w użyciu, a dzięki porowatemu materiałowi, z którego zostały wykonane, łatwo trzyma się je w dłoni. Końcówka łyżeczki została zaprojektowana w taki sposób, aby być delikatna dla bolących dziąseł dziecka.


Wśród artykułów do karmienia Fisher-Price pojawiła się nowa seria produktów Rainforest!

Kolorowe postaci z Lasu Deszczowego rozbawią malucha podczas posiłków Smile