Aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie strona ta korzysta z plików cookies. Jeśli sobie tego życzysz, możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce plików Cookies.

Euro-Trade Dział Artykułów Dziecięcych

Baby Jogger Trzymaj formę z Baby Jogger!

 

 

NOWA MARKA NA RYNKU POLSKIM!

Marka Baby Jogger powstała 25 lat temu w Stanach Zjednoczonych. Stworzył ją Phil Beachler, lokalny dziennikarz, który chciał spędzać czas ze swoim małym synkiem, nie rezygnując przy tym z wielkiego hobby, jakim było bieganie. Obecnie Baby Jogger jest wiodącą marką                w kategorii wózków do biegania oraz wózków dziecięcych do jazdy po każdym rodzaju podłoża.

Wszystkie wózki Baby Jogger  są produkowane w ten sam sposób, co najbardziej znane na świecie samochody sportowe. Wózki powstają podczas starannie przestrzeganych etapów montażu. Produkowane są z najwyższej jakości materiałów. Wszystkie Baby Jogger posiadają certyfikaty niezależnych organizacji światowej sławy: ASTM International oraz TÜV Rheinland. Jest to najlepszą gwarancją najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa produktów Baby Jogger.


Wózki z rodziny Baby Jogger są nowoczesne, funkcjonalne, solidnie wykonane i bardzo praktyczne. Zostały zaprojektowane w sportowej stylistyce, dzięki czemu doskonale nadają się dla aktywnych rodziców. Poszczególne modele różnią się między sobą, jednak każdy z tych wózków posiada w wyposażeniu pewne stałe elementy. Jednym z nich jest opatentowany specjalnie przez markę Baby Jogger system składania. Wystarczy po prostu pociągnąć za materiałowa rączkę, znajdującą się na środku siedziska, a wózek w niezwykle szybki i prosty sposób składa się na pół. Jest to wspaniałe rozwiązanie, które przydaje się nie tylko wtedy, gdy ma się dziecko na rękach i ograniczone możliwości manewru. Dzięki temu systemowi wózek można trzymać za szafą, czy pod łóżkiem, co jest istotne zwłaszcza w niewielkich mieszkaniach.


Wielką zaletą wózków Baby Jogger jest również to, że sprawdzają się na każdym terenie. Ma to szczególnie duże znaczenie przy naszych dziurawych drogach czy koślawych chodnikach. Koła wózków można wypiąć jednym ruchem. Jest bardzo praktyczne rozwiązanie np. przy pakowaniu do mniejszego bagażnika. Mamy, chcąc pobiegać z dzieckiem, nie muszą zabierać torebki czy plecaka, bo wszelkie drobiazgi mogą schować w jednym z kilku schowków. W zależności od modelu wózka jest to schowek z tyłu oparcia lub przy rączce i pod siedzeniem. Trudno się oprzeć wrażeniu, że ten wózek musiała zaprojektować kobieta!


Patrząc na wózki Baby Jogger wydaje się, że ich projektanci pomyśleli o wszystkim. Gdy dziecko zaśnie podczas jazdy, rodzice mogą być spokojni o jego wygodę. Maluch śpi sobie smacznie w pozycji bezpiecznej dla małego kręgosłupa.
Jeżeli chcemy mieć pewność, że dziecko już zasnęło, a wolimy się nie zatrzymywać, wystarczy spojrzeć przez otwory na górze budki. Wykonane z przezroczystego tworzywa, który można zasłonić materiałem w kolorze budki, pozwalają kontrolować, co dzieje się z naszym maleństwem. Sama budka jest duża i wielopozycyjna. Dzięki temu  maluszek nie moknie podczas niespodziewanego deszczu. Brawa należą im się również za 5-punktowe szelki z ochraniaczami, które gwarantują bezpieczeństwo dzieci.


W swojej ofercie firma Baby Jogger posiada wózki, tzw. miejskie:City Micro, City Mini, City Elite oraz City Select oraz wózki „do zadań specjalnych”: F.I.T. Jogger.
Jak na lidera w swojej dziedzinie przystało, firma Baby Jogger gwarantuje bezpieczeństwo, najwyższą jakość oraz innowacyjne rozwiązania wszystkich swoich produktów.