Aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie strona ta korzysta z plików cookies. Jeśli sobie tego życzysz, możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce plików Cookies.

Euro-Trade Dział Artykułów Dziecięcych

Orbit Baby Next generation, same revolution!

 

Orbit Baby- marka na miarę potrzeb rodziców XXI wieku.

 


Marka Orbit Baby powstała z myślą o stworzeniu wózków dla dzieci oraz akcesoriów, które nie tylko byłyby bardziej funkcjonalne, wyglądały lepiej, ale również w pełni odpowiadały na rosnące wymagania rodziców. Stąd misją marki jest połączenie wyrafinowanego design oraz praktycznych rozwiązań,
by zapewnić najwyższy komfort podróży z dzieckiem - bezpiecznej, wygodnej, ale i stylowej. Lata badań „od podstaw” i testów umożliwiły stworzenie produktów o eleganckiej i wysmakowanej stylistyce, łatwych w obsłudze oraz gwarantujących wysoki poziom bezpieczeństwa. Bazując na doświadczeniach założycieli firmy, ale i nowoczesnej technologii, w tym ekspertyz konstrukcji fotelików samochodowych, testach oraz badaniu preferencji rodziców został stworzony produkt, który wyprzedza aktualne trendy na rynku w kategorii wózków dziecięcych. Od początku powstania marki nacisk na rozwój oraz działania proekologiczne jest mocno akcentowany, czego dowodem jest opatentowanie ponad 10 kluczowych technologii, własny system recyklingu oraz certyfikaty jakości wykorzystanych materiałów jak choćby restrykcyjny Oeko-Tex® Standard 100.

Zaawansowana technologia, innowatorski design i materiały najwyższej jakości są znakiem rozpoznawczym Orbit Baby już od 12 lat, czyniąc produkty tej marki synonimem luksusu, który pokochały zarówno dzieci jak i rodzice. W tym szczególnie  gwiazdy filmu i estrady!